Oferta


➲ Opiekun oferty: Kliknij, aby pokazać numer kontaktowy
 Podaj e-mail lub tel. komórkowy, wyślemy na niego numer kontaktowy:

BIAŁORUŚ - W KRAINIE RADZIWIŁŁÓW I ŁUKASZENKI - Wycieczka objazdowa

Inne Inne Wycieczka objazdowa
Transport:Autokar, Inny
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel, Pensjonat, Inne
Wyposażenie:
  • Brak

Symbol oferty:650/1819 Pobierz:  pdf word qr


Cena podstawowa:
Katowice, osoba, ubezpieczenie KL i NNW, wiza białoruska, Promocja przy wpłacie min.30% zaliczki, obowiązkowa opłata za Fundusz Gwarancyjny 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:
Link do tej oferty: (kliknij pole, aby zaznaczyć treść)
           wydarzenia na facebooku sprzedaż on-line

świadczenia

Świadczenia: 6 noclegów (5 noclegów w hotelach **/***, 1 nocleg w domu pielgrzyma), wyżywienie HB: 6 śniadań i 6 obiadokolacji, przewodnik w Grodnie i Nowogródku, transport autokarem (dla małych grup mikrobus), opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, składka 0zł na TFG. Cena podstawowa nie zawiera kosztów wizy białoruskiej 150 zł/os, kwotę należy doliczyć przy rezerwacji. UWAGI: 1. Wymagane minimum uczestników 35 osób (w przypadku nie zebrania się tej liczby na 14 dni do terminu - odwołanie imprezy lub weryfikacja ceny). Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 14 dni do rozpoczęcia imprezy. 1. Transfery antenowe realizowane przy min. 6 osobach z: Poznania - dopłata 100zł, Wrocławia - dopłata 80zł; Krakowa, Opola - 50zł. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. 3. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. Pok.1os na zamówienie za dopłatą ok. 390zł. 4. Koszty wstępów ok. 20 EUR/os płatne dodatkowo przez uczestników. 5. Dla grup zorganizowanych dowolne terminy, możliwość modyfikacji programu.

RAMOWY PROGRAM RAMOWY PROGRAM


1dzień- Wyjazd z Katowic o godz.5.30, Warszawy ok. godz.10.00. Przejazd przez Białystok do granicy. Późnym popołudniem przyjazd do leżącego nad Niemnem Grodna. Zwiedzanie jednego z najstarszych i najważniejszych miast Pn-Wschodnich Kresów: cerkiew Borysa i Gleba, klasztory Bernardynów, Franciszkanów, Brygidek, Bazylianek i Jezuitów, pomnik Elizy Orzeszkowej, cmentarz katolicki, oryginalna wieża strażacka i ciekawy gmach Akademii Medycznej. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

2dzień- Rano obejrzymy Górę Zamkową ze Starym Zamkiem i Nowy Zamek, w którym podpisano traktat rozbiorowy w 1793r, kamienica-pałac Stefana Batorego. Zainteresowani - wizyty w muzeach (do wyboru Historyczno-Archeologiczne, Elizy Orzeszkowej). W południe opuszczamy Grodno. Kierujemy się do Bohatyrowicz, gdzie obejrzymy mogiłę Jana i Cecylii, krzyż Powstańców Styczniowych, widoki na Niemen. Następnie odwiedzimy Wasiliszki - wioskę, w której urodził się Czesław Wydrzycki (Niemen) oraz Murowankę (gotycka cerkiew obronna z XVIw. - jeden z najcenniejszych zabytków Białorusi). Pod wieczór dotrzemy do Lidy. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

3dzień- Rano zwiedzimy Lidę z zamkiem księcia Gedymina z XIVw, klasztorem pijarów, ciekawym kościołem Farnym. Później odwiedzimy miasteczko Iwie z zabytkowym kościołem, klasztorem Bernardynów i meczetem tatarskim oraz Lubczę z odrestaurowanym zamkiem Radziwiłłów malowniczo położonym nad Niemnem, (prawdopodobnie pierwowzór Mickiewiczowskiego -Zamku Horeszków”. Po południu przyjazd do Nowogródka. Obejrzymy kościół farny, rynek i podcienie targowe. Zakwaterowanie w domu pielgrzyma u sióstr Niepokalanek. Obiadokolacja. Chętni wieczorny spacer do ruin zamku księcia Witolda.

4dzień- Rano odwiedzimy dom i muzeum Mickiewicza. Następnie wizyta w Mirze (na liście UNESCO) z przepięknym zamkiem - rezydencją rodu Radziwiłłów. Zamek, starannie odrestaurowany, położony jest nad malowniczym jeziorem i otoczony parkiem. Po południu przyjazd do Mińska - stolicy Białorusi. Zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzanie starówki: sobór Św.Ducha - dawny klasztor bernardynek, kościół Św. Józefa i klasztor Bernardynów, cerkiew Piotra i Pawła. Obiadokolacja, nocleg.

5dzien- Przejazd do Nieświeża - siedziby rodu Radziwiłłów. Zwiedzimy tu renesansowy zamek otoczony wałami, pałac, wspaniały park angielski oraz kościół Farny Bożego Ciała z XVI w. - pierwszą barokową budowlę Rzeczpospolitej, z kryptami grobowymi rodziny książęcej. Spacer po starówce miejskiej, ratusz z podcieniami kupieckimi. Następnie odwiedzimy Snów z jednym z najciekawszych polskich pałaców klasycystycznych, Zaosie z dworkiem Mickiewiczów. Nacieszymy się przepięknymi krajobrazami podczas postoju nad jeziorem Świteź. Pod wieczór dotrzemy do Baranowicz. Spacer po centrum, pomnik Mickiewicza, ew. wizyta w Domu Polskim. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

6dzień- Pod miastem obejrzymy pozostałości Rejonu Umocnionego Baranowicze (bunkry i fortyfikacje - -Polska Linia Maginota”). Następnie odwiedzimy Słonim z kościołem św. Andrzeja, klasztorami Bernardynów i Bernardynek. Przystaniemy w Synkowiczach przy obronnej gotyckiej cerkwi św. Michała z XVw. Zwiedzimy Różaną z imponującymi ruinami pałacu Sapiehów, Kosów Poleski pozostałości dworku Mereczowszczyzna, w którym urodził się Kościuszko. Po dotarciu do stolicy Polesia - Pińska - rejs po Pinie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

7dzień- Rano zwiedzmy malowniczy Pińsk: kompleks klasztorny Franciszkanów z katedrą Wniebowzięcia NMP, Kolegium Jezuitów a w nim Muzeum Polesia oraz szlachecki dwór Butrymowiczów, kościół Bernardynów. Odwiedzenie Motolu z Poleskim Muzeum Sztuki Ludowej. Postój w Janowie Poleskim - miejscu śmierci Andrzeja Boboli i Kobryniu z grobem rodzinnym Mickiewiczów. Na koniec zwiedzanie Brześcia: twierdza, kościół Podwyższenia Krzyża z cudownym obrazem MB Brzeskiej. Czas wolny na zakupy i posiłek. Przekroczenie granicy. Nocny powrót.

8dzień- Zakończenie imprezy w Warszawie ok. 3.00 Katowicach 7.00.Świadczenia: zakwaterowanie: 6 noclegów (5 noclegów w hotelach **/***, 1 nocleg w domu pielgrzyma), wyżywienie HB: 6 śniadań i 6 obiadokolacji, przewodnik w Grodnie i Nowogródku, autokar (dla małych grup mikrobus), opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW.

UWAGI:
1. Cena 1550zł dotyczy grupy z minimum uczestników 35 osób. W przypadku nie zebrania się tej liczby na 14 dni do terminu - odwołanie imprezy lub weryfikacja ceny - grupy busem 20mc - 15os lub 9mc - 7os - 1760zł. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 14 dni do rozpoczęcia imprezy.
2. Transfery antenowe realizowane przy min. 6 osobach z: Poznania - dopłata 100zł; Wrocławia -dopłata 80zł; Krakowa, Opola - 50zł.
3. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów.
4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. Pok.1os na zamówienie - za dopłatą ok. 320zł.
5. Koszty biletów wstępu ok. 20 EUR/os oraz koszt wizy białoruskiej i wizowania 150 zł/os - płatne dodatkowo przez uczestników.
6. Dla grup zorganizowanych możliwe dowolne terminy oraz zmiany w programie na życzenie.

TERMINY I CENA TERMINY I CENA


TERMIN:
29.04-06.05.2018
02.09-09.09.2018


CENA: 1.550zł

Do ceny należy doliczyć obowiązkowo koszt wizy białoruskiej 150zł /os.

PROMOCJA PROMOCJA


WCZEŚNIEJ = TANIEJ
Promocja trwa do 15.01.2018

- 150zł zniżki przy wpłacie zaliczki !

Uwaga: Ilość miejsc w promocji jest ograniczona.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
CzęstochowaMc Donald's na stacji beznynowej07.00
KatowicePl. Andrzeja - tył dworca PKP05.30
Warszawamiejsce zbiórki do potwierdzenia10.00

Atrakcje

BIAŁORUŚ -W KRAINIE RADZIWIŁŁÓW i ŁUKASZENKI - WYCIECZKA OBJAZDOWA

BOHATYROWICZE, GRODNO, WASILISZKI, MUROWANKA, LIDA, BIENIAKONIE, BOLCIENNIKI, GOJCIENISZKI, IWIE, LUBCZA, NOWOGRÓDEK, MIR, MIŃSK, NIEŚWIEŻ, SNÓW, ISZKOŁDŹ, ZAOSIE, JEZ.ŚWITEŹ, BARANOWICZE, SŁONIM, SYNKOWICZE, ŻYROWICE, RÓŻANA, KOSÓW POLESKI, BEREZA KARTUSKA, PIŃSK, MOTOL, JANÓW POLESKI, KOBRYŃ, BRZEŚĆ

Niesłusznie zapomniana przez polska turystykę Białoruś obfituje w liczne ciekawostki i zabytki związane z historią Rzeczpospolitej i wielkimi Polakami. Trasa sielska, trochę nostalgiczna, głównie po spokojnych wioskach i sennych miasteczkach, przeznaczona dla pasjonatów historii i wielbicieli krajoznawstwa.

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-04-29 - 2018-05-06   (Niedziela - Niedziela) 8 1550 PLN Rezerwuj zamów +
2018-09-02 - 2018-09-09   (Niedziela - Niedziela) 8 1550 PLN Rezerwuj zamów +
Komentarze (0)
Ocena: 0

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego...
Vitruvius.pl - administrator tego portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dziękujemy za dodanie komentarza.

Zarejestruj się w systemie lojalnościowym i zbieraj za każdą opinię 50 punktów lojalnościowych i wymieniaj punkty na nagrody.